JEDNOSMERNÁ LETENKA A NOVÁ KAPITOLA dva Batohy

1.časť: JEDNOSMERNÁ LETENKA A NOVÁ KAPITOLA

Tak. A sme zbalení. Zbalení do našich Batohov a nevieme, čo príde. Kúpili sme jednosmernú letenku a dnes sme vyrazili do sveta.

Tak. A sme zbalení. Zbalení do našich Batohov a nevieme, čo príde. Kúpili sme jednosmerku a dnes sme vyrazili do sveta. Nevieme čo s nami bude a či tak skoro prídeme na Slovensko. Cesta nášho života začína práve teraz a nikdy sme necítili zmiešanejšie pocity ?

Skoro 6 rokov sme o tom rozprávali, idealizovali to, a predsa je to celé inak. Toľko snívania, modlenia sa, smiechu a očakávania. Tešili sme sa toľké roky a keď to prišlo, nevieme to ani popísať ?

Kamoši, my sme vám celý čas písali, že príde niečo veľké. A je to tu. Všetko sme nechali za nami. S hlavou plnou očakávaní, srdcom plným lásky, a batohom plným našich vecičiek ?

Na Slovensku nám zostal bytík, ktorý sme si celý prerobili. A rodina, ktorá neverila že toto niekedy urobíme. Nevedeli ste to ani vy, až kým sa to nedeje ?

A tak počas pandémie, neistí všetkým tým, čo bude, vykročili sme. Spolu sami dvaja. Ideme sa nechať potetovať Indiánmi, potápať sa s veľrybami, a obedovať na zemi v džungliach ?

Ideme hľadať malé farebné žabky, objavovať pláže, kde nikto nie je. Rátať krabíkov a sledovať slnko a oceány. Učiť sa mnohé veci od múdrych ľudí všade po svete. Ideme byť spolu všade tam, kde sme behali s prstom po mape ako deti…

Na druhý koniec sveta ?
A vy idete s nami!

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Prečítaj si aj tieto články

3. časť: Panama, tak a sme tu

Prečítať

2. časť: Miláno – zahodili sme všetky predsudky

Prečítať

dva Batohy

Pomalý život, ale veľké dobrodrúžstvá.

dva Batohy

Pomalý život, ale veľké dobrodrúžstvá.

Kategórie článkov