3. časť: Panama, tak a sme tu

Naša prvá zastávka je čistou náhodou Panama.
Poznáte ten pocit, keď ako krpec sledujete TV a snívate, že niekam tam na to miesto raz pôjdete? Niekto má takýto sen Paríž, niekto zas Indiu, tretí chce vidieť najviac na svete USA a ďalší sníva o džungliach. O tej neopísateľnej prírode. O ľuďoch žijúcich v nej. Chápe však, že niečo takéto je ťažšie dosiahnuteľné a zatiaľ o tom len sníva.
tak a sme v paname dva batohy 2 - dva batohy cestovanie - boris & adela
Medzitým navštívi rôzne krajiny, každá sa mu nejako vryje do srdca. Cestuje a užíva si každú jednu. Ale v podvedomí má, že raz uvidí aj iné veci. Netlačí však na pílu, chápe, že všetko má svoj čas. A keď ten čas nastane, tak všetko zacvakne.
tak a sme v paname dva batohy 3 - dva batohy cestovanie - boris & adela
Asi takto nejako by sme sa opísali my dvaja. Počas nášho života sme navštívili mnohé krajiny. Aj tie vysnívané džungle v Malajzii. Ale stále to bolo „moc bezpečné“. Vážili sme si to, že môžeme cestovať takto spolu. A keď prišlo na jednosmernú letenku, potichu sme sa tešili.
tak a sme v paname dva batohy 5 - dva batohy cestovanie - boris & adela
Naša prvá zastávka je čistou náhodou Panama. Momentálne sme v Panama City. A odtiaľto to máme veru veľmi blízko ku všetkým tým veciam, o ktorých sme snívali. Od mala aj počas našej spoločnej cesty.
tak a sme v paname dva batohy 6 - dva batohy cestovanie - boris & adela
Teraz bude to cestovanie o niečo vážnejšie… Veľa vecí sa zmení a veľa vecí konečne zapadne na miesto. Konečne máme kopec času na prírodu aj ľudí naokolo. A ukážeme vám všetko, čo budeme vidieť my.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Prečítaj si aj tieto články

2. časť: Miláno – zahodili sme všetky predsudky

Prečítať

1.časť: JEDNOSMERNÁ LETENKA A NOVÁ KAPITOLA

Prečítať

dva Batohy

Pomalý život, ale veľké dobrodrúžstvá.

dva Batohy

Pomalý život, ale veľké dobrodrúžstvá.

Kategórie článkov