2. Takmer 24 hodinová cesta za nami

Letelo sa o 16tej, z domu sme vyrazili už o 11tej. Prvý let 5 hodín. 1 prestup v Saudskej Arábii – 3 hodiny. Druhý let 8 hodín.
V Arábii na letisku žiadna wifi, divný pocit, ale ženy na kontrolách extrémne milé, hádzali nám komplimenty že sme všetci traja veľmi pekní ? a pustili nás takmer bez kontroly.
Pozdravujeme párik Čechov ktorí si vzali do Arábie Jack Danielsa a rozčuľovali sa že im ho iba vyhadzujú. Reálne sú za to basy a deportácie ?
Prílet do Thajska. Na letisku čakáte hodinu na batožinu. Zháňate SIMkartu a snažíte sa ozvať babkám ktoré nespali celú noc… Potom ďalšia hodina na ubytovanie. Nekonečne veľa, ak máte malé dieťa.
Takému staršiemu by ste dali do ruky tablet keď je už toho moc, no každý mi dá za pravdu že dieťa staršie ako rok a mladšie ako 3 roky je oriešok ?
Ťažko vylúsknuteľný. Tvrdý. Náročný. Chce sa hýbať, chce behať, nechce jest, chce jesť, nechce spať, chce spať… A tak ďalej a tak ďalej.
Keď mi v lietadle po bruchu skákala už asi tisícikrát, začala mnou lomcovať teta Pochyba. Načo sa dobrovoľne ženieme do diskomfortu? Bože, doma by sme si dali čaj, prečítali s ňou knihu a išli akurát zavrieť sliepky…
Extrém toto tu.
Ťažký vlhký vzduch, 33 stupňov, neznesiteľné slnko a teplo. Všetci traja do nitky mokrí každú prechádzku.
A extrém čo to ešte len bude.
Zajtra letíme z Bangkoku na sever Thajska. Žiadne more ako ste zvyknutí, ale srdce celej krajiny.
Uvidíme čo to bude tam ?
Ps. Ak by vás to zaujímalo, tak sa letelo cez Saudia Airlines a cena letenky bola minulý december 360€/osoba. Za Malvi pár desiatok eur.
cestovanie s detmi juhovychodna azia dva batohy a malvi 1 - dva batohy cestovanie - boris & adela cestovanie s detmi juhovychodna azia dva batohy a malvi 8 - dva batohy cestovanie - boris & adela cestovanie s detmi juhovychodna azia dva batohy a malvi 3 - dva batohy cestovanie - boris & adela cestovanie s detmi juhovychodna azia dva batohy a malvi 4 - dva batohy cestovanie - boris & adela cestovanie s detmi juhovychodna azia dva batohy a malvi 10 - dva batohy cestovanie - boris & adela

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Prečítaj si aj tieto články

Pôrod v zahraničí – prečo sme sa tak rozhodli, čo treba vybaviť, koľko sa platí

Prečítať

Flightor – všetky lacné letenky na jednom mieste!

Prečítať

Google Flights – návod ako vyhľadávať výhodné letenky 2022

Prečítať

dva Batohy logo batoh

dva Batohy

Pomalý život, ale veľké dobrodrúžstvá.

dva Batohy

Pomalý život, ale veľké dobrodrúžstvá.

Kategórie článkov