nie je to ani rok 2

3. Nie je to ani rok

Ani rok odvtedy, čo sme začali s prerábkou.

Nie je to ani rok. Ani rok odvtedy, čo sme začali s prerábkou. Bol náš prvý, náš prvý pri ktorom sme veľa vecí spackali, veľa uponáhľali, veľa toho porobili sami a veľa sa naučili ?️

Máme odtiaľto obrovské množstvo zážitkov. So všetkými, ktorí nám pomáhali. Ale aj my sami dvaja, keď sme makali do noci. Keď sme tu trávili aj posledný deň pred mojimi štátnicami… Len aby sme to ako tak stihli pred svadbou… Aj tak sme to samozrejme nestihli ?

Ako mladomanželia sme spali na zemi. Spálňa bola ako tak obytná, zvyšné miestnosti boli na tom… No strašne ? Obývačka plná kýblov s kyticami, v ktorých sa ešte pár dní dozadu miešal kleber ? Kuchyňu radšej ani nejdeme komentovať a pomyselne sa prežehnáme ?

Občas sme cítili značný diskomfort, avšak po všetkých tých dobrodružstvách a rume sme veľmi rýchlo zabudli. Neskôr sme bytík dokončili a približne 7 mesiacov po dokončení si povedali že ho predáme a ideme do všetkého znovu. Predal sa a my sme v piatok zbalili naše caky paky ?

Dnes sa posledný raz rozlúčili a… A púšťame sa znovu do veľkých vecí. Predsa, vymýšľať treba najviac, kým človek vládze ✌??

nie je to ani rok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Prečítaj si aj tieto články

Život na vidieku – prečo sme prekopali život od základov

Prečítať

8. „SUSEDA!“ kričí cez dve záhrady susedov sused

Prečítať

7. MÁLIČKO OBYVATEĽOV, ALE ZA TO STOVKY VTÁČIKOV

Prečítať

dva Batohy

Pomalý život, ale veľké dobrodrúžstvá.

dva Batohy

Pomalý život, ale veľké dobrodrúžstvá.

Kategórie článkov